Najdete nás na Facebooku

TOPlist

 

Individuální kurzy hubnutí

Individuální kurzy jsou určeny všem, kteří upřednostňují individuální formu před skupinovou. Této formy je možné také využít před nástupem do skupinového kurzu, případně po ukončení skupinového kurzu snižování nadváhy.

Cílem individuálních kurzů je za podpory terapeutky zhubnout na optimální váhu a naučit se na této váze také udržet. Přidanou hodnotou je radost z pohybu, zlepšení osobního image, zvýšení sebevědomí a sebedůvěry (mám se rád/ráda takový/á, jaký/á jsem).

Individuální kurzy mají formu 8 setkání, jednou za 14 dní vždy v délce 60 minut. Konkrétní termín a čas je uzpůsoben možnostem klienta.

V individuálním kurzu stanovuje zakázku klient. Pro bližší představu uvádíme některá z témat, která naše klienty zajímají - volba vhodné hubnoucí strategie, informace o zásadách správného stravování a zdravého životního stylu, sestavování jídelníčku, doporučení nových pohybových aktivit, posílení motivace k hubnutí, uvědomění si vlastních předností a důvodů, proč se mít rád/a, zvýšení sebevědomí a sebedůvěry. Při práci s klientem využíváme terapeutických metod a koučinku. Nabízíme sedmiletou zkušenost s kurzy hubnutí.  

V případě Vašeho zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.