Najdete nás na Facebooku

TOPlist

 

Je aerobní cvičení ve vodě, které je zaměřené na zvýšení kondice, spalování tuků i tvarování problematických partií. Díky vyššímu odporu vody oproti vzduchu je intenzita cvičení vyšší a také zbytečně nezatěžuje klouby. Maximální tepová frekvence je ve vodě o 10 – 15% nižší, což je dobré pro kardiovaskulární systém a také redukci váhy. Tlak vody během cvičení masíruje povrch těla, což přispívá k lepšímu odbourávání podkožního tuku, formování postavy a prevenci celulitidy.

Co si vzít s sebou?

Ke cvičení budete samozřejmě potřebovat plavky. Doporučujeme plavky jednodílné, sportovního střihu. Není podmínkou, ale jsou pro cvičení více komfortní. S sebou si vezměte také pití a samozřejmě ručník. Pití je velmi důležité, protože ve vodě odpadá pocit pocení a hrozí riziko dehydratace.

Kde cvičíme?

Léčebné a rehabilitační centrum s r.o. Opava, Englišova 95.

Lektorky

Mgr. Zuzana Kroutilová, certifikovaný instruktor Aqua Fitness

Renata Hudečková, certifikovaný instruktor Aqua Fitness

Termíny kurzů

Kurzy aqua fitness probíhají vždy 1x týdně, 4 týdny po sobě od září do června. Permanentka na 4 lekce stojí 600 Kč. Úhradu kurzovného je možné provést bezhotovostně na účet č. 670100-2214819053/6210, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení. Konkrétní termíny jsou uvedeny v Aktualitách.

Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat, místa jsou omezená kapacitou bazénu! Kurz aqua fitness otevíráme i mimo kurzy hubnutí. Kurzy hubnutí tedy nejsou podmínkou pro přihlášení do kurzu aqua fitness.

Pravidla kurzu aqua fitness

1. Před zaplacením kurzu, prosíme, vždy kontaktujte organizátory kurzu a nahlaste den a čas, kdy chcete chodit v daném měsíci na aquafitness. Až po schválení ze strany organizátora kurzu, prosím, proveďte platbu.

2. Neúčast na lekci z jakéhokoli důvodu (například nemoc, dovolená, služební cesta, pracovní vytížení apod.) nejsou důvodem k vrácení poměrné části kurzovného. Pokud dopředu víte, že daný termín nebudete moct cvičit, lze si objednat méně lekcí. V případě, že na lekci nebudete moct dorazit, můžete za sebe poslat náhradnici, o které ale vždy musí vědět organizátor kurzu dopředu.

Chceme předejít nerovnosti v přístupu, proto se chceme stranit jakýchkoli výjimek. Je však nutno podotknout, že náklady (lektorka, pronájem bazénu) máme pořád stejné, nehledě na počet lidí v bazénu.

3. V případě odhlášení z kurzu po 16. dni v měsíci, tedy po provedené platbě za kurz na následující měsíc, je na úhradu vzniklých nákladů účtován stornovací poplatek ve výši 50% ceny kurzu.

4. Pokud se na lekci objeví někdo, kdo nebude mít zaplacený kurz, bude z bazénu vykázán.

5. K bezproblémovému chodu v bazénu prosíme klientky, aby do bazénu vstupovaly až v uvedený čas, kdy začíná lekce, ne dříve.

6. V případě jakýchkoli dotazů či nejasností kontaktujte vždy organizátory kurzu, nikoli lektorky.

7. Zaplacením kurzu čili závaznou přihláškou potvrzujete, že souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

 Nahoru