Najdete nás na Facebooku

TOPlist

 

Reference ke kurzu Aqua Fitness

„Bazén prostě nemá chybu. Mohu na sobě "makat" a přitom šetřím klouby, což je báječné. Umožní mi to bez omezení vydávat tolik energie, na kolik se ještě cítím. To, co jsem  v tělocvičně už nezvládala, mohu ve vodě provádět hravě a s úsměvem. Díky za inspiraci, jak se i nadále udržovat v kondici.“
Kája, 7. 9. 2012
"Je mi 40 let, trpím bolestmi kloubů a tak jako kdysi jsem byla nadšencem všech možných druhů aerobního cvičení, dnes už jde všechno stěží a s velkými bolestmi. Tím jsem také nabrala kila navíc, dostavila se těžká únava a vnímavost brzkého stmívání v zimě, nedostatek slunce a tímto přišly i zvláštní pocity úzkosti. Dozvěděla jsem se přes kamarádky o hubnoucím kurzu Stob a s ním spojený tak zvaný aqua fitness. Cvičením ve vodě se člověk velice odreaguje, zapomene na bolest kloubů a příšernou dřinu při aerobních cvičeních, zasměje se, užije si spoustu srandy a přitom si dobře zamaká. Lektorka Zuzka je velice příjemná a pohodová trenérka, kterou člověk velice obdivuje a těší se na ni. Doporučuji toto cvičení Všem, kdo chce vypnout ze stereotypu, zpevnit si postavu a užít si hezkých chvil života." 
Hanka, 40 let, 20. 1. 2013
"Co se týká spokojenosti s pohybovou aktivitou Aqua Fitness, tak jsme velmi spokojené z několika důvodů. Cvičení je sice náročné, hlavně zpočátku, než si člověk zvykne. Přestože je pohyb celou hodinu, nezpotíme se, neboť jsme chlazené vodou. Také netrpí klouby a plotýnky otřesy. Přestože je to jako jiné cvičení na hudbu - je k organismu šetrnější. Moc se nám cvičení líbí a těšíme se na březnové lekce." 
Martina, 43 let, Soňa, 51 let, 18. 2. 2013

„Voda měla odjakživa blahodárné účinky nejen na organismus, ale také na tělo, o čemž svědčí skvělé cvičení Aqua Fitness od Zuzky Kroutilové. Začala jsem chodit již loni v listopadu a musím konstatovat, že to bylo a je úžasné. Loni jsem prodělala operaci kolene a s ní také omezené pohybové aktivity. Cvičení ve fitku jsem pro velké bolesti nezvládala. Ve vodě to je všechno jiné - jde to snáz a pod vedením úžasné cvičitelky Zuzky člověk i zapomene na nějaké ty bolesti. A ta hodina, co je člověk z domu a vypne od všech starostí a problémů, tak ta opravdu stojí za to. Tělu dodáme patřičnou dávku námahy a sobě velkou dávku energie, která nám, bohužel, v dnešní uspěchané době chybí. Všem vřele doporučuji ! -:)).“

Dáša, 55 let, 17.3.2013

 

 

Reference ke skupinovému kurzu hubnutí


"Ahoj všichni, kteří zvažujete účast v kurzu. Vřele doporučuji - sama jsem se přesvědčila, že je to ta správná cesta ke snižování nadváhy! Kurz jsem prošla již dvakrát a vždy se mi to velmi líbilo (hlavně když se dařilo :o))). V obou kurzech se sešla parta bezva lidí, kteří mají stejný cíl - zhubnout, takže když vidíte tolik nadšenců pohromadě, hubne se o to lépe. Vždy byla skvělá atmosféra, nasmáli jsme se a podělili o zážitky a pocity z uplynulých dnů. Shazování kil je nenásilné - každý hubne svým tempem, nemusíte mít žádné obavy z nějaké drezůry, výsměchu nebo "nedejbože" trestů, kdyby se vám třeba moc nedařilo. Ale věřím, že pod vedením úžasné lektorky Věrky a při tréninku se cvičitelkou Zuzkou se zadaří každému. Výsledky opravdu stojí za tu práci, takže směle do toho!"      

Zuzka, 29 let, 15.7.2012

"Kurz snižování nadváhy jsem absolvovala s větším či menším úspěchem několikrát. Vede ho výborná, fundovaná, empatická lektorka Věrka, s jejíž pomocí bylo a je hubnutí příjemnou a radostnou "zábavou". Kromě její péče o duši zde pracují ještě dvě skvělé cvičitelky - Zuzka, která vede cvičení v tělocvičně a velmi oblíbené aqua fittnes a Eva, trenérka Nordic Walking. S jejich pomocí a troškou vlastní vůle určitě každý nějaké kilo odloží. Přeji všem, kdo ještě váhají, ať se taky přihlásí, protože s podporou Věrky a ostatních hubnoucích jde všechno líp". 

Lída, 60 let, 16. 7. 2012

"Jestli si někdo myslí, že největším snem všech žen je super muž s vysokým kontem, je na největším omylu. Největším snem žen je najíst se k prasknutí a přitom zůstat štíhlá. Hubnutí je velká dřina a držím palce všem, kteří se k tomu odhodlají a vytrvají. Děkuji Studiu Vitalité, že mi ukázali nové možnosti, že jsem poznala nové kamarádky, za nové pohledy a zkušenosti."

Pavla, 43 let, 17. 7. 2012 

„Patřím k čerstvým absolventům skupinového kurzu snižování nadváhy, který pořádalo Studio Vitalité. Přemýšlím, co všechno mi kurz přinesl a zjišťuji, že to vůbec není jednoduché vyjádřit slovy. Ale zkusím to, protože opravdu považuji za důležité svou zkušenost předat dál. V dětství ani v mládí jsem neměla potíže s nadváhou, spíše jsem patřila k těm šťastným, štíhlým. O to více mě trápila moje kila navíc, která se na mně rok co rok nabalovala. Do kurzu jsem nevstupovala s velkým nadšením, protože jsem se už několikrát pokoušela hubnout svépomocí. Mám ráda jídlo a měla jsem obavy, že budu muset jíst jídla, která mi nebudou chutnat. Ale všechno bylo jinak….Hlavně jsem se naučila poslouchat svoje tělo. Potvrdila jsem si, že je třeba neustále používat zdravý rozum, a to i při plánování, skladbě a konzumaci jídla. Naučila jsem se neblbnout různými dietami a hlavně hladověním. Ověřila jsem si, že normální stravování není o zákazech. Naopak, najím se a navíc mi to ještě chutná. Důležité je, kdy to jím a že se zároveň i hýbu – pravidelně a často. Také jsem se naučila, že dobře rozhýbané a správně živené tělo potřebuje čas na regeneraci, aby spalovalo, jak má. Uvědomila jsem si, že bez pomoci skvělých odborníků ze Studia Vitalité a spolupracující skupiny lidí se stejným cílem bych se k takovému výsledku nikdy sama nedopracovala. A co dělám teď? Už nehubnu,ale snažím se žít svůj nový zdravý životní styl.“

Eva, 42 let, 1. 8. 2012  

 „Hubnu celý život. Jo-jo efekt se stal mou součástí. Vlastně jsem už ani nevyhazovala nepadnoucí oblečení, protože jsem věděla, že dobu štíhlosti vystřídá doba blahobytu. Nakonec jsem to vzdala. Smířila jsem se s tím, že už tlustá prostě zůstanu. Pak přišly zdravotní problémy, vysoký krevní tlak, bolesti zad, otékající ruce a nohy.

Ručička váhy se přehoupla přes90 kg. Dosáhla jsem rekordu.

O STOBU  jsem věděla, tak jsem se prostě přihlásila a čekala, co se mnou budou dělat. Prý k hubnutí je třeba pohyb. To přece znám, říkají to všude. Taková blbost! Při balančním cvičení jsem koukala na hodiny, kdy už to trápení skončí, pak mě donutili jít do bazénu na nějaký aqua fitness. K tomu jsem měla jíst místo mých oblíbených majonézových pomazánek zeleninu, jogurty, maso. A potom to přišlo. Zvážili mně a já něco málo zhubla. Všichni mi tleskali! Bylo to příjemné. Začala jsem spolupracovat. S ostatníma jsme se rvaly o každé zhubnuté kilo, potily se, utěšovaly a povzbuzovaly.

Dnes cvičím 3x týdně a užívám si to, vážím 76 kg, to sice ještě není optimální, ale pozvolným hubnutím spojeným s pohybem hodlám ten svůj zatracený Jo-ják tentokrát setřást.

Děkuji všem holkám, děkuji Zuzce a Věrce.

Není přece nic sladšího, než když se zase můžete na sebe bez komplexů podívat do zrcadla.“   

Lenka, 42 let, 20.2.2013